Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook fiókomomat hogyan...

Facebook fiókomomat hogyan állíthatom be úgy hogy az ismerőseim se láthassák az ismerősök listámat?

Figyelt kérdés

2023. jan. 9. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Beállítások


Adatvédelmi központ


Saját magad és az információid védelme (Kezdés)


Korlátozhatod, hogy ki láthatja, amit megosztasz


Az ismerőseid listájának elrejtése (legalul)


"Csak én"

2023. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
És ezzel a módszerrel (amit # 1 -ír) csak a közös ismerősök látják majd egymást. Ennél szigorúbbat nem lehet beállítani.
2023. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szigorúbb alatt azt érted hogy az ísmerősőm nem láthatná hogy az ismerősöm? Nekem oké ha nincs, csak ha van nem beállítható de ésszerű fokozat az is érdekel.
2023. jan. 12. 15:16
 4/8 anonim ***** válasza:

Az a lényeg ha lelakatolod a láthatóságot "csak én-re" akkor mondjuk - van 2 ismerősöd (Józsi és Feri) akkor ők látják egymást (mivel önmagában közös ismerősök). Viszont ha neked ismerősöd Julcsi, akkor ők azt nem látják.

A lényeg hogy azokat látják akivel ők is eleve ismerősök. Ezeket látják nálad is, de mást nem.


Olyanról viszont nem tudok hogy olyat lehessen beállítani hogy egyáltalán ne látszódjon semmi (a közös ismerősök se). Bár elképzelhető hogy van erre is valami böngésző kiegészítő (mert mostanság sok mindenre van már).

2023. jan. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Józsi és Feri látják egy mást így is úgy is tőllem fügetlenül. Viszont látják e a másikról hogy ő az én ismerősöm is?
2023. jan. 12. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak akk látják hogy a te ismerősöd, ha ők egymásnak közös ismerősei. Egyébként nem :)
2023. jan. 13. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tehát amikor rámegy valaki az ismerős listádra, akkor azokat látja ott akikkel neki van közös ismerőse. Ez a lényeg.
2023. jan. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6.-os Pont amit mondtál akarom megakadályozni. Hogy ne legyen látható maga az ismerős listám az ismerőseim számára. Ehhez magukat az ismerőseimet kell leszűrnöm?
2023. jan. 14. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!