Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Küldtem egy email levelet,...

Küldtem egy email levelet, viszont üritettem a gmail tárhelyet és a levelet is töröltem. Akkor törlödött a másikfélnél is?

Figyelt kérdés
2023. jan. 16. 00:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jan. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Az e-mail, mint olyan, nem egy adott vállalat üzemeltetése alá tartozik. Bárki üzemeltethez e-mail szervert. Nekem is van például. Ebből pedig logikusan következik az, hogy miután elküldted, a levél sorsa már a fogadó szervernek a magánügye. Ha a küldő, és a fogadó szervert ugyanaz üzemelteti, akkor elméletileg meg lehet írni úgy a szerverszoftvert, hogy visszavonható legyen az üzenet, de eddig összesen egyszer találkoztam ilyennel. Már nem vagyok biztos benne... talán az AOL Mail volt az? Ha másik AOL-os címre küldtél e-mailt, azt vissza lehetett vonni addig, ameddig azt a címzett meg nem nyitotta, vagy le nem töltötte. De máshol nem láttam ilyen lehetőséget. GMailnél sem, ott csak annyi van, hogy küldés után pár másodpercig még visszavonhatod. (Igazából ez úgy működik, hogy valójában késleltetve küldi el, ezért lehet visszavonni.)

2023. jan. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem... akkor elment a levél, csk még nem írtak vissza. Köszi a válaszokat
2023. jan. 17. 01:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!