Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ki mire használna fel egy...

Ki mire használna fel egy 5000 ismerőssel rendelkező facebook profilt?

Figyelt kérdés

Van egy face profilom 5000 ismerőssel. Már nem akarom folytatni abban a formájában, ahogy elkezdtem. Gondoltam, kitörlöm a régi bejegyzéseket és valami hasznosabbra használom. Pl állatmentést reklámozok vagy 1-2 valós ismerősöm cégét reklámozom megosztásokkal. Vagy nem tudom.

Azt se tudom, mihez lenne kedvem :D

Szóval, ki hogyan hasznosítana újra egy 5000 online barátos profilt? (abból a valódi ismerős kb 20 xd )



2023. jan. 23. 12:28
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Ezek kamu baratok és úgy sem erdemelsz senkit!
2023. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nahát! Kösz az irigykedő, "építő" (irónia) jellegű, begyepesedett választ :D

Pont azért lehetne reklám célra használni, mert a megosztott posztok megjelennek az ismerős ismerősénél is. Szóval több százezer felhasználónál ;)

2023. jan. 23. 12:46
 3/9 anonim ***** válasza:
58%
Ismerős ismerősénél miért jelenne meg a posztod? Én olyat nem látok, csak amit direkt ismerős posztol. Akik sorban elkezdenének törölni amimt láthatóan rejlámot posztolsz.
2023. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Nem irigykedem! Instagramon 15K+ követőm van. Ott lehet igazán Brandet építeni.

Ez hosszú tudatos folyamat ezt tudatosan kell felépíteni, nem így mukodik, hogy te most kitaláltad, hogy reklámozni szeretnél, mikor egy normális képet nem tudsz megcsinálni 😁

Olyat kell csinálni, ami érdekli az embereket!

2023. jan. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem érdekel senkit, azt itt most ne sértésnek fogd fel, az azt jelenti, hogy vagy törölnek, amint reklámok tömkelegét osztod meg, mert őket nem érdekli, vagy csak tovább görgetnek, a Facebook algoritmusa pedig ezt is erősen figyeli, és simán csak nem jeleníti meg többet a posztjaidat mások időfolyamán, amiből persze se te, se ők semmit nem fogtok észrevenni.

A másik, hogy két külön dolog felépíteni egy ilyen dolgot, meg egy meglévőt átalakítani. Ha pl. az elöttem író példáját vesszük, azok az emberek azért kezdenek el követni, mert érdekli őket a téma, te itt most csak fognál egy kupac embert és nekik próbálnál reklámozni valamit, ez nem ugyanaz, sokkal nagyobb az esélye, hogy olyanokat osztogatsz, ami őket nem fogja érdekelni, és el is jutunk ahhoz, amit a válaszom első felében magyaráztam.

2023. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mivel nem szándékozom folytatni, amit elkezdtem, nem is érdekelne, ha az ismerősök lelépnek ;) Minden bizonnyal inkább lecserélődnének idővel.

Továbbra sem kaptam ötleteket arra, ki hogyan hasznosítana újra egy ilyen profilt?

2023. jan. 23. 13:53
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem kaptál, mert nem lehet. Ez így ebben a formában semmilyen értékkel nem bír, én is bejelölhetnék napi 500 embert, ha abból 200 visszajelöl, egy hónap alatt már van 6000 ismerősöm. És? Teljesen random emberek, az egyetlen dolog amire támaszkodhatsz, hogy pont érdekelni fogja őket az a dolog és felhívod rá a figyelmüket. De erre csak a leggyakoribb és legáltalánosabb dolgokkal van esélyed.
2023. jan. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem is érdekelne, ha az ismerősök lelépnek"


Ezzel gondolom erre reagálsz: "Akik sorban elkezdenének törölni amint láthatóan reklámot posztolsz."


Eleve persze hogy nem érdekelne téged hisz nem is valós ismerőseid, mint írtad ebből 20 embert ismersz. Viszont ha reklámozás a célod, akkor igenis számít hogy az 5000 ember milyen hamar fog lemorzsolódni rólad amint látja hogy nem valós ember vagy, hanem egy reklámoldal, és ezt nem akarják látni. Innen kezdve már érdekes lehet hogy az 5000 ismerősből 1 hónap után már csak 1000 lesz, és csak ennyi userhez jut el a reklám

2023. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Profilt nem használhatsz nem magánszemély célra. Ha átnevezed fiktív névre és jelentik, el is vesztetted (miközben tiltva marad) mert nem tudod igazolni a személyazonosságát egy nem létező személynek. Ha pedig a saját neved alatt reklámozol és jelentik, a Facebook kényszeríthet arra hogy alakítsd át oldallá, vagy törlik. Onnantól kezdve pedig nagyon gyorsan ki fognak követni az emberek, mert pont elég reklámot látnak enélkül is a felületen.
2023. jan. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!