Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Benne vagyok egy messenger...

Benne vagyok egy messenger csoportba, ami egészen sokáig az enegdélykéréseim között volt, és úgy tudtam megnézni az ottani történéseket hogy nem látta senki hogy én látom.Van mód arra hogy újra láthatatlan kémkedője legyek ennek a csoportnak?

Figyelt kérdés
(A csoport azóta mivel írtam bele kikerült az enegdélykérések küzül.)

2023. jan. 27. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy eddig is látták a jelenlétedet, ha beleolvastál az üzenetekbe. Nem tudom miről folyt a beszélgetés, de ha tényleg elhitted, hogy nem látják olvasod az üzeneteket, akkor jó nagy hülyét csináltál magadból.
2023. jan. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Attól mert az engedélykérések között van az üzenet még látják, ha megnyitod, csak nem tudnak felhívni és látni az elérhetőségedet ameddig nem írsz vissza
2023. jan. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ez hulyeseg amit az elozo 2 ember mond, nem lattak hogy eddig nezted a csoportot

es vissza ugy tudod tenni

hogy

ramesz hosszan a csoportra es

"korlatozas"

aztan ugyanugy olvasgathatod h nem latjak

2023. ápr. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!