Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-kommentnél xy-nak...

Facebook-kommentnél xy-nak válaszol valaki. Ha ez nem vastagon szedett, az azt jelenti, hogy egyszerűen begépelte a nevét a "Válasz"-ra nyomás helyett?

Figyelt kérdés
Ha ez így van, az illető nem is kap értesítést, ezt tudják az ilyen hülyék?

2023. jan. 31. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen... nekem is volt, hogy válaszra nyomtam beugrott a neve, őt megjelölve, de amint kommentre nyomtam csak szöveg lett belőle. Próbáltam többször, de végül feladtam és hagytam ahogy van. Amíg írom, addig jól néz ki, kéken van szedve ahogy kell, aztán mikor entert ütök, sima szöveggé alakul.

Nem vagyok hülye, sok kommentet írtam már előtte is, utána is, ott akkor valami nem akart működni.

Egyébként így is sok esetben kap értesítést, pl. én is kaptam jelölés nélkül, mert az akkor is válasz, ha nem is neked személy szerint, de a thread-re, amit épp követsz ezzel... néha meg úgy se kapsz, hogy megjelölnek XD

Sok más helyen is bugos a facebook, folyamatosan fejlesztik, és időnként félremennek dolgok.

2023. febr. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. febr. 6. 11:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!