Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebook Meta letiltotta a...

M_marko kérdése:

A Facebook Meta letiltotta a hirdetésemet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy olyan hirdetés miatt korlátozták a profilomat, amit már többször is hirdettem, de most egyszer csak letiltották nem hiteles magatartás vagy közösségi irányelvek megsértése miatt. Nem tudom mit tettem amiért lekorlátoztak, kérhetek felülvizsgálást, ha feltöltöm a személyimet, csak nem biztos hogy azt szeretném :)

Valakinek volt már hasonló problémája?



2023. febr. 6. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

Töröld magad.


Nem troll komment. Hidd el, jobb lesz a mentális egészséged.

2023. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A személyidet semmiképpen ne töltsd fel! Support a facebooknál gyakorlatilag nincs, nem fognak a panaszoddal foglalkozni, viszont még több személyes adatodat lophatják el. Sajnos nincs más megoldás, mint hogy újra regisztrálsz. Rengeteg ember profilját tiltják le nap mint nap bármilyen ok, figyelmeztetés vagy indoklás nélkül.
2023. febr. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2


Előző vagyok.


Nem értem miért kell lepontozni. Nem rosszindulatból mondtam amit. És pont te erősítesz rá a kijelentésemre.


A FB nem csak kémked, de hatóságot is játszik. Jó lenne leállítani.


Dehát ha törlitek magatok, nem lehet cicás vidiket nézni. :D

2023. febr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
add fel újra a hirdetést más szöveggel
2023. febr. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!