Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nincs netem az AP-n?

Miért nincs netem az AP-n?

Figyelt kérdés
Telekomos routerbe bedugtam egy TP-link routert ap-nak. Valamikor hibátlanul működik, valamikor meg elmegy a net, de újrainditás után működik tovább. Valamikor már fél perc, percek után elmegy rajta az internet valamikor fél óra, órák múltán.
2023. febr. 22. 07:05
 1/2 P.O.C. ***** válasza:
Talán rosszul konfigártad. Ha a telekmos routert router módba hagytad a TP-linket ajánlott buta AP módba rakni (Dumb AP) nem csináljon a dupla cím fordítást, IP cím ütközést és más bonyodalmakat. Ha valami pár évesnél nem régebbi TP-Link modellről van szó, azok szoftverében már szokott lenni dedikált AP mód. Ha nincs, akkor DHCP kikapcs, tűzfal kikapcs és csak a LAN portjait használd a WAN -be semmit se dugj.
2023. febr. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
reset és újrabeállít
2023. febr. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!