Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamu profil ugyanarról az...

Kamu profil ugyanarról az IP-ről? Kiszúrja a Facebook?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy kis business oldalam amivel alapvetően nem lenne gond, viszont a Facebook algoritmus az elmúlt két hétben nem jeleníti meg a posztjaimat.

Olvastam, hogy így próbál belekényszeríteni a hirdetésbe... Nem érzem kényszernek, hirdettem folyamatosan, amíg ki nem zárt. Szerencsére a párom is admin, így a hozzáférés nem veszett el de a fb eléggé megnehezíti a helyzetet. Probléma volt ha sok terméket hirdettem, ha pár ezer forintnál többet szántam rá, ha hosszútávon hirdettem..amit nem is értek, hiszen nem ebből élnek? Probléma volt minden. Értetlenül állok a hirdetésekkel kapcsolatos mizéria előtt, ha influenszerrel hirdetek abból az oldalnak mi haszna származik? Úgy érzem próbál ellehetetleníteni csak az értelmét nem látom.


Ha regisztrálok egy másik profilt és hozzáadom mint admint, hogy kezelni tudjam ugyanúgy letiltja ha azonos az IP?



2023. febr. 22. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom pontosan milyen termékről van szó, de a Facebook algoritmusához hozzátartozik, hogy figyeli mit mennyire találnak érdekes tartalomnak az emberek (pl. likekok, megosztások, hozzászólások, vagy csak ahol megállnak a lefele görgetésben), szóval az, hogy nem jelenik meg, nem lehet hogy csak ezért van?

Csak azért gondoltam, hogy megkérdezem, mert nekünk is van ilyen oldalunk, és nekünk nincs vele gond, pedig nem hirdetünk...

2023. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!