Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon,hogy tudom beállíta...

Facebookon,hogy tudom beállítani, hogy ne lássák a születési dátumom?

Figyelt kérdés

Soha nem volt facebookom, csak messengerem. Most viszont pár hónapja lett profilom is. A facebook magától csinált egy profilt nekem , a legutóbbi frissítésnél. A nevemre ha odahúzom, ki van írva a születési dátum.


Hogy tudnám ezt eltüntetni,hogy ne lássa senki?



Nem szeretném, hogy olyan ismerősök, akikkel szinte nem is beszélek, felköszöntsenek a falamra írva. Bőven elég a közeliek, akik tudják mikor van és felköszöntenek privátban.


Sehol nem találom, hol tudnám kitörölni a születési dátum láthatóságát.


Előre is köszönöm, aki segít ebben.



2023. febr. 26. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Kattints a profilodra - névjegy - elérhetőségek és alapadatok - majd lakatold le a a születési dátumod "csak én"-re.


Viszont tudsz csinálni továbbra is fb nélküli messengert. Egyszerűen deaktiválnod kell az fb részét

[link]

2023. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja a linken kattints az 1.re a fiók inaktiválása résznél. Így a facebook része deaktiválódik - viszont a messenger megmarad.
2023. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A profilodnál "elérhetőségek és alapadatok", ott szerkesztés/csak én... Egy lakat jelenik meg, más nem fogja látni. Ugyanígy bármi mással...
2023. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyomoroncaim.
2023. márc. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!