Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobiltelefonon melyik general...

Mobiltelefonon melyik general nagyobb adatforgalmat,ha megnezem,vagy ha letoltom?

Figyelt kérdés
Van egy 45 perces napi sorozat,amit ma csak mobiltelorol tudnek megnezni.De kb 800 mb adat van rajta.Melyikkel jarnek jobban,ha letoltom ,es kesobb megnezem.Vagy ha megnezem rogton( letoltes nelkul)? Koszi.
2023. márc. 8. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy mert ha megnézed is letölti kicsinyenként..
2023. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor holnap ingyenes wifi kozelben letoltom majd inkabb..
2023. márc. 8. 09:58
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ugyanannyit, ezért én nézegetés helyett mindig inkább letöltöm
2023. márc. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%
Alapból ugyanannyit, ha csak megnézed elejétől a végéig. Ha beletekersz akkor lehet kevesebb a nézés, ha pedig visszatekersz akkor többet, mert újra letölti ugyanazt a részt. Illetve befolyásolja a bitráta is, lehet a letöltésre megkapod a forrásvideót, míg a megnézhető verzió tömörített, ezért az kevesebbet fogyaszt. Ha nem akarsz adatforgalmat áldozni rá mindenképp töltsd le wifi közelben.
2023. márc. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!