Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetetlen saját gépre másolni...

Csipkebokor kérdése:

Lehetetlen saját gépre másolni? Hallgattam Youtube-ról egy dalt. Szeretném a szg-ről, internet nélkül is hallgatni. Hogyan lehetne?

Figyelt kérdés
Miközben hallgattam, felvettem videora a telefonommal, a keletkezett fájlt átküldtem a Googlemba, automatikusan a Fotok közé tette. Ott le tudom hallgatni, de szeretném a saját gépemre másolni. Hogyan lehetne?

#Google Drive #videó másolás szg-re
2023. márc. 9. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
yt to mp3 downloader
2023. márc. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az egészet szeretném, csak az első két dalt. A GFotokból nem lehet saját gépre másolni? A GDriveról lehet.
2023. márc. 9. 10:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Küldtem privátot.
2023. márc. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehetne?"

Letöltve.


"a keletkezett fájlt átküldtem a Googlemba"

A hova?


"Ott le tudom hallgatni"

Mit akarsz lehallgatni?


"Nem az egészet szeretném, csak az első két dalt"

Akkor vedd fel csak azokat, azt sem tudjuk, miről van szó. Vagy a videódból vágd ki.


"A GFotokból nem lehet saját gépre másolni?"

A Google Fényképekből le lehet tölteni a képeket, videókat és animációkra az eszközre.

2023. márc. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!