Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem érem el a social clubot...

Nem érem el a social clubot böngészőben és a rockstar games launcher sem akar onlinemódban elindulni, erre valami ötlet?

Figyelt kérdés

Steamen vettem meg a Gta 5-t, de a launcher nem akar normálisan működni és a social club oldalt sem tudom elérni wifiről, mobilnetről sikerült de arról meg nem szívesen játszanék. Újraindítottam már többször is a routert, elosztót, néztem videókat hogyan kéne orvosolni a hibát de egyik sem működött. Valakinek valami tipp?

Ui.: nem szeretnék vpn-t használva játszani



2023. márc. 12. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Ideiglenesen tiltotta a Rockstar az IP-det. Vagy VPN-ről játszol egy darabig, vagy vársz amíg automatikusan feloldják. Lehet az pár nap vagy hét is.
2023. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
42%
Nem tiltja az IP-t, ez egy hiba amit úgy látszik a R. sem tud kezelni... Mi is voltunk ebben a helyzetben írtunk is a supportnak. Ők azt írták vissza, hogy nem értik a problémát hiszen minden oké. Vagy próbáljam meg telepíteni a legfrissebb Windows updatet. Próbáltam mindent... hát a frászt volt oké. Több ismerősöm sem tudott felcsatlakozni, valakinek még a lauchert sem nyitotta meg... Pár hónap után automatikusan helyreállt. Szóval érdekes.
2023. márc. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!