Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A sim kártyámat bele tudom...

A sim kártyámat bele tudom helyezni a laptopomba, hogy a mobilnet közvetlenül elérhető legyen róla?

Figyelt kérdés

A telefonról megosztva az adatforgalmat, működik a laptopos internet, viszont maga a Hotspotolás is jár adatforgalommal ahogy tapasztalom. Ezért akarnék úgymond adatforgalmat spórolni, hogy közvetlenül a laptopban legyen a kártya.

Egyébként egészen pontosan adatkártyám van, tehát ha jó a megfogalmazásom, olyan sim kártya, amit csak internetezésre lehet használni, hívni nem lehet vele (bár a kérdés tekintetében lehet, hogy ez mindegy).



2023. márc. 19. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak usb-s internet modemek, azon keresztül igen.

[link]

2023. márc. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt konkrétabb találatok vannak:

[link]

2023. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bakker, aztamindenit, nem hittem volna, hogy tényleg van ilyen kütyü, tuti, hogy beszerzek egyet. 1000 hála és köszönet az informálásért, zöld kéz instant ment, valamint ha esetleg Én is segíthetek valamiben, akár ide, de leginkább privátba jöhet az üzi! :) És 1000 hála még egyszer!!!
2023. márc. 19. 18:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem már 2009-ben is volt, akkor még csak 3G volt, az se mindenhol, főleg csak városokban, úgy 4 Mbitet tudott és a 3 GB-os csomag 3990 Ft-ba került, igaz ha elhasználtam 128k-ra lassították, amivel akkoriban még el lehetett böngészni laptopon is. Szóval ez nem mai találmány.
2023. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen ha van benne wwan modem
2023. márc. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!