Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail-be hogyan tudok...

Citromail-be hogyan tudok Outlookon belépni?

Figyelt kérdés

Citromail GYIK-on olvasom a IMAP, POP beállításokat, de nem enged sehogy sem be.

Mit írjak be, hogy beengedjen? Mi a port?



2023. márc. 29. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Mindenképpen Outlookot szeretnél használni? A Thunderbird elég jó alternatíva tud lenni helyette és az outlookra érkező emailjeidet is tudod rajta kezelni.
2023. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom csak menteni szeretném a leveleimet, ahhoz be kellene lépni a Outlookba, de a IMAP, Pop és a portokat nem tudom.
2023. márc. 29. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Április közepéig még be tudsz lépni, de előfizetős lesz a Citromail. Felejtős nálam már régóta. Ha sok leveled van, próbáld meg az összeset kijelölni, és elküldeni egyszerre egy érvényes címre. Nem tudom, ez működik-e, mert én már évek óta úgy állítottam be, hogy egyből egy másik címre passszolja a beérkező leveleket.

Most ránéztem a fiókra, de egy rahedli kéretlen levél jött, és nem a spam mappába. Hiába fejlesztettek, de így rosszabb lett.

2023. márc. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!