Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ugye a Microsoft jutalom...

Ugye a Microsoft jutalom pontokat nem kötelező elhasználni? (én csak azért gyüjtöm, mert rákattantam a bing mesterséges inteligrncia használatára és gyüjti ...)

Figyelt kérdés
A lényeg annyi én nem is direkt gyüjtöm valamiért néha jóváir párat. Ugye nem kötelező őket használni, bármit megvenni stb? köszi
2023. ápr. 11. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Semmi nem kötelező.

[link]

"A Microsoft Rewards nem kér kötelezettségvállalást vagy díjakat."

2023. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

De kötelező.

Ha nem használod el börtönbe zárnak. 😁

2023. ápr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyes köszönöm ezt én is olvastam, akkor ez azt jelenti, hogy nem kell elhasználni őket? Gondolom igy is csak olcsóbban vehetnék valamit igazi pénzért ez meg eszembe sincs, irtam is hogy miért gyüjti a rendszer, mert használom a mesterséges okoskát. :)
2023. ápr. 11. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Ez csak egy lehetőség. Ha nem használod fel, valószínűleg pár hónap után automatikusan lejárnak és törlődnek.
2023. ápr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ettől ijedtem meg, hogy igazi pénzért SEMMIT nem akarok venni se játékot se semmit amit hirdet stb.
2023. ápr. 11. 17:42
 6/10 A kérdező kommentje:
4 es igazad lett megkérdeztem a felvetésedre magát a BING MI-T és igen irja is, hogy 18 hónap után törlik ha nem használom.
2023. ápr. 11. 18:08
 7/10 A kérdező kommentje:
[link] most találtam ha valakit érdekel itt a rewards ki is kapcsolható. Én kiléptem.
2023. ápr. 12. 16:51
 8/10 A kérdező kommentje:
update, mindig vissza kapcsolódik, gondolom mert Edge böngészőt használok és a copilot-ot is (bing chatbot, és képkészitő, ) már 280 pontnál járok.
febr. 7. 15:53
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Ha Ms áruházból vásárlod a következő windowsod officeod akkor ott gondolom beválthatod 1pont=1forint árfolyamon és érezheted mennyire megérte a pontgyűjtés.. 😃

febr. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9es én nem akarom gyüjteni, csak gyüjti, nem akarom felhasználni stb, fentebb ezeket irtam. Elvileg kötelező a bing-hez.... (elvileg törli a fel nem használt pontokat 180 nap után)
febr. 7. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!