Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért függesztette fel a...

Miért függesztette fel a fiókomat az Instagram?

Figyelt kérdés

Van egy fiókom, amit kizárólag ismerőseim követésére használok. Nem töltök fel semmit, nem kommentelek, nem csinálok semmit képek nézésén kívül.


A mai napon ahogy néztem a történeteket többször is feldobta, hogy gyanús tevékenységet észleltek, ezért erősítsem meg magamat. Megerősítettem. Ezt nap közben feldobta kb. 5-ször is, mindig megerősítettem a nem vagyok robot pipára kattintva... Majd most ahogy megnyitottam az Instagramot, rámentem egy friss történetre két kép között kidobta, hogy felfüggesztették a fiókomat.


Miért? Mit lehet most tenni? A megerősítésre kattintva kéri, hogy töltsek fel egy selfie-t magamról, amin valami számsort tartalmazó papírlapot tartok, hát ezt biztosan nem fogok...



2023. ápr. 16. 18:20
 1/10 anonim ***** válasza:
AKkor nem használod a továbbiakban, egyszerű.
2023. ápr. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nincs megoldás, akkor regisztrálok újra, csak nem tudom mi értelme van az indokolatlan kitiltásnak.
2023. ápr. 16. 18:26
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Megindokolták.
2023. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs indoklás. Igazából olyan mintha automatizmus tiltott volna ki, mert túl gyorsan kattintgattam, de basszus, 7+ éve nézek így történetet, teljesen természetes, hogy ami nem érdekel azt átugrom. Ha eddig nem volt baj, akkor most nem tudom miért az.
2023. ápr. 16. 18:33
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

"Nincs indoklás"


vs.


"többször is feldobta, hogy gyanús tevékenységet észleltek, ezért erősítsem meg magamat"

2023. ápr. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Észreveszik, ha recsizel.
2023. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
#5 Kicsit unalmas vagy már. Mondom, hogy nincs indoklás, csak a szokásos szöveg. Megsértettem a közösségi elveket vagy trágárkodtam vagy blabla. Egyik sem igaz rám. Az a gyanús tevékenység üzenet korábban volt és captcha-t kért, amit le is okéztam. A kitiltás is két történet váltása közben történt, egyértelmű, hogy nem ember tiltott ki, hanem valami hiba van az oldalon.
2023. ápr. 16. 18:39
 8/10 anonim válasza:
Mondanám, hogy írj az ügyfélszolgálatuknak, de ott se segítőkészek. Mikor a fiókom felfüggesztették, nem tartottam jogosnak, semmi olyat nem csináltam, ami indokolta volna, akkor próbáltam felvenni velük a kapcsolatot, de csak ugyanazt a semmitmondó sablonlevelet küldték válaszra többször is, a kérdéseimre egyáltalán nem válaszoltak, végül elengedtem a dolgot.
2023. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Friss fiókot ugyanígy kitiltották pár perc után. Sőt, most már kijelentkezve is dobálja azt a hülye robotos megerősítést. Én nem értem mi lehet ez. Egyedül a Chrome frissült a napokban, semmi más.
2023. ápr. 17. 16:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim közül is 6-an így jártak. Én már kétlem, hogy ez nem hiba. :D Írtam a supportnak.
2023. ápr. 18. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!