Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan, hogy messengere...

Létezik olyan, hogy messengeren hívok valakit és azt nem jelzi ki neki?

Figyelt kérdés

Jó párszor előfordult már, hogy hívtam valakit messengeren és nála elmondása szerint nem jelzi ki a hívást! Azt mondja csak akkor tudja meg, hogy hívtam, mikor belép a beszélgetésünkbe!

Ez mitől lehet?



2023. ápr. 18. 10:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Akkor ha jól értem, én tudom hívni. És nálam olyan, mintha hívnám, van kicsörgés.... Csak nála nem jelzi a hívásomat, mert vagy nincs térerő neki, vagy le vagyok tiltva nála vagy kilépet a messengerből!? De akkor nálam miért hallani normál hívás, kicsengő hangot?
2023. ápr. 18. 13:50
 12/12 qborka válasza:

Jelen! Nekem le van tiltva,hogy jelezzen a messenger. Ha hív valaki,azt csak akkor látom,ha megnyitom az alakmazást


Akinek fontos vagyok,az máshogy keres


Messenger meg csak úgy van 🙂 néha megnyitom és akkor látom,hogy írt vagy hívott valaki.

2023. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!