Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon visszavont egy...

Instagramon visszavont egy üzenetet vagy csak hiba miatt nem látom?

Figyelt kérdés

Írt nekem, viszont nem nyitottam meg csak értesítési sávban lehúztam és olvastam el mert többre nem volt időm


viszont amikor megnyitottam rendesen az app-ban már sok üzenet eltűnt, hiába frissítettem új verzióval mindennel nem jelent meg de a böngészőből megnyitva már egy fényképet is megtudtam nézni amit küldött


Gyanítom a többi üzenetet visszavonta az illető, és nem csak hiba, mert hiába vártam se jelennek meg újra


De ilyenért kérdőre se vonhatom pedig érdekelne mit akart mondani esetleg visszatudom állítani valahogy?


2023. ápr. 20. 20:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Megírhatod neki, hogy "láttam az értesítésben, hogy írtál, de valamiért eltűnt, elküldenéd még egyszer?"
2023. ápr. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!