Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez egy legit weboldal, vagy...

Ez egy legit weboldal, vagy kamu dolgokat árul?

Figyelt kérdés
sportanoponthu a neve az oldalnak. Akarok innen rendelni, mert a márka oldalán a termék már elfogyott, de nem tudom, hogy ez hamisítvány lenne e vagy eredeti
2023. ápr. 24. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Lengyel cég, van cégjegyzék, [link] magyar ügyfélszolgálati tel. szám, szóval megbízhatónak tűnik. Elsőkörben valami olcsóbb cuccot rendelnék.
2023. ápr. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg az értékeléseiket több oldalon is, én Árukeresőn néztem a két érkezett véleményt... Lehet máshol is vannak értékelések, nem tudom mióta működik.
2023. ápr. 24. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utánvéttel megrendeltem a terméket. Meglátjuk.
2023. ápr. 24. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:

(Csak így a jövőre nézve, hátha valakinek segítség az infó...)

Ahol van értelmes kapcsolat menüpont telefonszámmal, adószámmal, bejegyzett címmel, és árukeresőn is fent vannak, az egy létező valid cég. Árukeresőn pl. csak ellenőrzött webshopok vannak, de elnézve a visszajelzéseket nem feltétlen jó hely, ami a kiszolgálást illeti.

De ettől függetlenül szurkolok, hogy minden rendben menjen!

2023. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!