Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is használhatatlan a...

Másnak is használhatatlan a bet365, és a hitelesítő alkalmazás?

Figyelt kérdés
Hiába van engedélyezve az appban a tartózkodási hely és a kamera, belépéskor csak azt írja, hogy nyissam meg a beállításokat.

2023. ápr. 26. 21:21
 1/5 Taplofej válasza:
100%
Nekem működik az app, de amikor hitelesítek, akkor azt írja napok óta, hogy "nem tudjuk megerősíteni, hogy Ön engedélyezett területen belül tartózkodik".
2023. máj. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Peston válasza:
100%
A Bet365 applikációt tudom használni, de gépről nem enged fogadni, ugyanazt írja nekem is, mint az előző hozzászólónak. Milliószor írtam a supportnak, ugyanazt írják vissza, de hiába minden beállítás, vacakol. Érdekes módon csak a sportfogadás részen jelenik meg, kaszinónál pl. semmi baja nincs.
2023. máj. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mobilon fogadsz?
2023. máj. 6. 17:58
 4/5 Peston válasza:
100%
Igen, mobilos applikációból engedi minden további nélkül, de dühítő, mert én kifejezetten gépről szeretek, a telefon nekem lassú. :D Remélem megoldják, én fogom még zaklatni őket, hogy mizu - az elmúlt három napban két frissítést is toltak az Authenticatorhoz, de ezt még mindig nem ugrották meg.
2023. máj. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Peston válasza:
100%

Közben nálam egy update, rejtélyes módon működik gépről: töröltem az Authenticator gyorsítótárát, csak a WiFi-t használhatja, a kód beolvasás után az eddigi hibaüzenetet adta, de miután másodjára is rányomtam a fogadás gombra, azt már elfogadta.


Ergo nem tudom, mi van, de az eszetlen nyomkodás néha segít. :D

2023. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!