Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki letilt instagramon,...

Ha valaki letilt instagramon, hogyan tudom megnézni a követőit, profilját? Ugyan a profilt felületesen megengedi böngészőből megnézni, de bármilyen új profilt csinálok automatikusan tiltja róla, talán IP talán más ID alapján. Csak egy dolog kéne..

Figyelt kérdés
Szóval én csak meg akarom nézni kik követik, mert az alapján tudhatnám, hogy ki kavart be a kapcsolatunkba. Ennyi az egész, de ez a bánat instagram nem enged új profilt készíteni, automatikusan tiltatja.
2023. ápr. 30. 14:40
 1/2 A kérdező kommentje:

Tehát a profilt azt látom, de azt, hogy kik a követői stb, azt csak úgy tudom, ha egy létező insta profilról jelentkezek be, azt meg ahogy mondtam, próbáltam, de nem tudtam csinálni.

Addig meg nem fogok erősködni amíg a létező profiljaimat is letiltja az instagram.

2023. ápr. 30. 14:41
 2/2 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2023. ápr. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!