Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A VPN használata a Kodin...

A VPN használata a Kodin valóban meggyorsítja a a telepített pld. filmcsatornák betöltési sebességét?

Figyelt kérdés

Egy androidos Kodiról van szó, amely egy tv-okosítón (X96 Mate 4K Android 10 TV Box )található..Feltelepítettem rá a repository.movieshark-2.7.2 nevű programot Nagyon jó és tényleg nagyon sok film van rajta, viszont ezt a választékot valami iszonyú lassan tölti be.

Mit csináljak? Használjak VPN-t?

Ha igen, akkor honnan tölthetem le, és mi a telepítés menete?


2023. máj. 2. 08:03
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Miért gyorsítaná fel a VPN?
2023. máj. 2. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, valahol azt olvastam.

Ha nem, akkor hogyan gyorsíthatom fel a betöltést?

2023. máj. 2. 08:18
 3/5 anonim ***** válasza:
A VPN az nem erre van. A VPN az egy virtuális privát hálózat. Pl. otthonról bejelentkezel a munkahelyi VPN-re és akkor eléred a munkahelyi hálózatot. Használják ugyan másra is, de arra biztosan nem, hogy felgyorsítsák vele az illegális tartalom elérését.
2023. máj. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 2. 12:23
 5/5 anonim ***** válasza:
A sebesség nem csak a netedtől függ. Attól is, hogy mennyire leterhelt a kiszolgáló szerver (adatok forrása), vagy épp attól hogy hány lekérés indítható felé anélkül hogy letiltana - ebben az esetben időben korlátozva van hogy hány elem tölthető le egyszerre, emiatt tarthat sokáig több tíz vagy száz cím listázása.
2023. máj. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!