Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » (tudtommal) nem létező Instagr...

(tudtommal) nem létező Instagram fiók miatti Facebook letiltás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel azt vettem észre, hogy kijelentkeztetett a Messenger, asztali gépen a Facebook fiókomba belépve a következő üzenet fogadott:

"A fiókod le van tiltva.

A Facebookot vagy a Messengert a hozzákapcsolt 87kdjfs.nizhn89 Instagram-fiók letiltása miatt nem tudod használni. A(z) 87kdjfs.nizhn89 instagramos tevékenysége nem felel meg az Instagram közösségi irányelveinek vagy az egyéb normáknak.Ha úgy gondolod, hogy a fiókjaid letiltása tévedésből történt, az Instagramon kérheted a döntés felülvizsgálatát. További információt az Instagram Súgóközpontjában találsz."


Nost én Instát soha az életemben nem használtam. A fent megadott "87kdjfs.nizhn89" fiókra az Instagram azt mondja, hogy nem létezik. Szóval egyik oldalon sem tudok eljutni arra a felületre, ahol reklamálhatnék!


Valaki futott bele már ilyenbe? Ha igen, mi volt a megoldás? Teljesen tanácstalan vagyok.



2023. máj. 10. 07:49
 1/3 anonim ***** válasza:
hát barátom ezt nagyon megszívtad... Belenyúltak a fiókodba, direkt ebből a célból. Kérd meg egy közvetlen rokonodat, hogy írjon reklamációt. De NE regelj új fiókot, mert az szabályellenes!
2023. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

valakinek van még valami ötlete?

Mindenhonnan ki vagyok zárva.

2023. máj. 10. 12:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Tele van a reddit a dologgal, de jelenleg nincs 100% működő megoldás.

[link]


remélhetőleg napokon / pár heten belül észbe kapnak a Metánál.

2023. máj. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!