Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az, hogyha rámegyek...

Dozerman kérdése:

Miért van az, hogyha rámegyek egy olyan ember facebook profiljára akit nem ismerek, akkor automatikusan ismerősnek jelöli? Esetleg ki lehet kapcsolni valahogy ezt a funkciót?

Figyelt kérdés

2023. máj. 12. 13:29
 1/5 anonim válasza:
En is most vettem ezt észre, pont erre kerestem ra, és így találtam meg a kérdésedet. Elromlott, rossz, és ebből nemsokára hatalmas botrány lesz. Én szóltam minden hozzám közelállónak erről, archiváltuk egy csomóan a profilunkat emiatt. Már soha többé nem fogok megbízni a Facebookonban. Szerintem tégy te is így...
2023. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ha mindenkinél ezt csinálja, akkor biztos hogy botrány lesz belőle....
2023. máj. 12. 14:48
 3/5 A kérdező kommentje:
A profilomat hogyan tudom archiválni?
2023. máj. 12. 14:50
 4/5 anonim válasza:

Koppints a ikonra a Facebook jobb felső részén.

2

Görgess lefelé, és koppints a Beállítások és adatvédelem pontra, majd a Beállítások elemre.

3

Koppints a Személyes és fiókadatok lehetőségre.

4

Koppints a Tulajdonosi szerepkör és kezelés pontra.

5

Koppints a Felfüggesztés és törlés lehetőségre.

6

Koppints a Fiók inaktiválása pontra, majd a Tovább a fiók inaktiválásához lehetőségre, és kövesd az útmutatást a megerősítéshez.

2023. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Azt hittem csak én nyomok el valamit... mert így keletkezett néhány ismerősöm.
2023. aug. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!