Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnál se működik a Facebook...

Másnál se működik a Facebook saját társkeresője?

Figyelt kérdés
Tegnap még rendben működött, viszont amikor ma szerettem volna újra felmenni rá, akkor új profil létrehozását javasolta. Új profilt nem tudtam létrehozni, mert "Hiba történt a kérés végrehajtásakor". Érdekes, hogy az üzenetértesítések megmaradtak a Facebook értesítései között, de ha rápöccintek, akkor már csak pörög az alkalmazás. Igazából az lenne a kérdésem, hogy másnál se működik ez a rész, vagy csak nálam történt/történhetett valami gond?

2023. máj. 26. 20:03
 1/3 A kérdező kommentje:
Valószínűleg központi hiba lehetett, mert a kérdésem kiírása után egy órával már működőképes volt a társkereső :)
2023. máj. 26. 21:00
 2/3 anonim válasza:
Nekem teljesen eltűnt a menüpont.
2023. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nálam is hasonló a hiba, tegnap volt ikon, ma már nincs, nem találom nem tudom hogyan kell visszahozni, anyum telefonján néztem hibátlanul működik.

Valaki esetleg tudja hogyan kell? már frissítettem mindent is, újra raktam stb

2023. jún. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!