Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nincs net pedig a központból...

Nincs net pedig a központból azt mondták hogy van. Valami házi praktikát tudtok?

Figyelt kérdés
Digi netünk van. Vagyis lenne. Voltam a DIGInél újra indították de továbbra sem ad netet a router. Valami megoldást tudtok ajánlani? Van valami amivel meg tudom csinálni itthon? Valami gombkombinacio bármi?

2023. jún. 13. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
A hátoldalán van egy kis rés, amihez az van írva hogy reset. Egy vékony tárggyal nyúlj be oda, kattanásig nyomd be éa tartsd nyomva addig amíg magától újraindul. Innen lehet lesz egy negyed óra mire magához tér. Minden beállítást elfelejt, tehát ha elkonfiguráltad az nem marad meg.
2023. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a router IP címét beírod a böngészőbe egy hozzá kapcsolódó gépen, bejön az adminisztrációs felület?


A router internet ledje világít?

2023. jún. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
#1: Aztán a reset után meg végképp nem lesz net, miután így elvesztek a szolgáltatói beállítások.
2023. jún. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a szolgáltató modeme, akkor önmagát beallitja.

A telekomos meg vodafonos routert tucatszor reszeteltem.

2023. jún. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 P.O.C. ***** válasza:
A Telekomos nethez is kell PPPoE account, legalább is nekem Optikán kell. Meg a DSL -eseknek is (ha van még náluk olyan).Bár elvileg a saját PPPoE accountját minden júzernek ismernie kell.
2023. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha pirosan világít a routeren az internet vagy wi-fi ledje akkor azért nincs interneted.

A legegyszerűbb ha felhívod az ingyenes 1272 számon a szolgáltatót. Ők egyből megtudják mondani, hogy mivel van a gond.


Reset után nem lesz semmi gondod mert magától visszaáll a szolgáltatói beállításokra. Nekem is DIGI van és én is már többször is reseteltem.

2023. jún. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!