Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ennyi hiba a faceboo...

Miért van ennyi hiba a facebookommal?

Figyelt kérdés
Több hete hibásan működik már nem is bízok abban hogy helyrejön, beállításoknál is már mindent próbáltam, olyanokat csinál, hogy vissza jelölget olyan embereket akiket be sem jelöltem, bejegyzéseim, sztorijaim nem jelennek meg, tele van az egész hírfolyamom csak érdektelen videókkal, hirdetésekkel, ha valaki hozzászól a fényképeimhez nem jön értesítés róla egyáltalán, összeomlik a Facebook app és azt írja ki hogy “sajnáljuk de ön a Facebook elavult verzióját használja”.. holott frissitem rendszeresen a szoftvert és az alkalmazást is, engedelykeresbe nem kapom meg az üzeneteket és még sorolhatnám egyszerűen úgy ahogy van hibásan működik az egész.. és az instagramom is.

2023. jún. 15. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig is összevissza működött.


Nincs olyan nap, hogy ne hallanám, ahogy valaki szidja, hogy már megint nem jó valami.

2023. jún. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ez már nem is fog helyreállni?😕 így marad végleg?
2023. jún. 15. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!