Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha nem tudom egy ismerősöm...

Ha nem tudom egy ismerősöm posztjait likeolni FB-on, v hozzászólni, akkor az azt jelenti, hogy letiltott?

Figyelt kérdés
Csak most vettem észre, hogy van ilyen. Ezek szerint ha írok neki üzenetet, akkor azt se látja?

2023. jún. 17. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. jún. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igazán segíthettél volna, hogy most melyik kérdésemre írtad, hogy nem. :D
2023. jún. 17. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
16%
Akkor legközelebb követed a szabályzatot kisfiam.
2023. jún. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Nálam úgy van beállítva, hogy csak az ismerősök like-olhatnak, az ismerősök ismerősei már nem. Olyan beállítás viszont nincs, hogy az ismerősök se likeolhassanak. Biztos, hogy ténylegesen is a felvett ismerőseid között van? Ha konkrétan letiltasz valakit, akkor az illető még a bejegyzéseidet sem láthatja, tehát ezt is kizárhatjuk, különben nem is látnád a posztjait. Messengeren úgy is tudsz üzenetet küldeni, ha az illető nem FB ismerősöd (kivéve ha letiltott).
2023. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ha tiltott akkor nem látod.
2023. júl. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!