Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom megnézni...

Miért nem tudom megnézni mások követéseit Insagrammon?

Figyelt kérdés

Ma reggel megnéztem pár ember fiókját és akkor még meg tudtam nézni a követőjeiket és a követéseiket. Aztán egyszer csak amikor egy embernek néztem meg a követéseit akkor már kiírt olyat hogy nem tudják megmutatni nekem vagy mi, de a követőket az embereknél meg megtudom nézni. Mi lehet a baj?

Túl sok embernek a követéseit néztem meg egyszerre vagy mi?


Remélem értehtő.



2023. júl. 6. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
igen érthető. nem az a baj hpogy egszerre sokat néztél meg, ezt be lehet állítani hogy ne lássák kiket követek. tehát akiket néztél azok valszeg beállították ezt.
2023. júl. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem az lehet a baj mert akiket megnéztem azoknak nem volt olyan vagyis megtudtam nézni hogy kiket követnek. Vagyis nem lehet hogy mindenki aki a követőm és én is követem őket egyszerre állította be ezt. Amúgy azt írja ki pontosabban hogy:

Próbáld meg újra később.

Közösségünk védelme érdekében korlátozzuk, hogy bizonyos műveleteket milyen gyakran végezhetsz az Instagrammon. Jelezd nekünk, ha szerinted tévedés történt.


Utó irat: amúgy hogy kell azt csinálni hogy ne lássák hogy kiket követek?

2023. júl. 6. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:

úgy kell beállítani hogy:

-bemész a profilodra

-ott felül van három vonal

-ha arra rámész bejön egy menü

-ott beállítások és adatvédelem

-legörgetsz oda hogy fiók adatvédelme

-oda rámész

-és bekapcsolod a privát fiókot


így csak a jóváhagyott emberek láthatják a követési listádat

2023. júl. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

+akkor szerintem csak egy újabb instagram hiba lehet, talán kijavítják, nem tudsz ellene tenni sztem

nekem facebooknál ugyanez van csak a marketplace-el hogy nem enged be, modnván nem elérhető számomra a marketplace

2023. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen
2023. júl. 7. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!