Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó Facebookon se a...

Miért nem jó Facebookon se a hírolyamom se a Marketplacem?

Figyelt kérdés

Már legalább fél éve küszködök ezzel a problémával, most jutottam el arra, hogy valahova ki kell írjam mert már megbolondulok tőle.

Tehát van külön egy rendes Facebook fiókom és külön egy markeplaces hirdető oldal a saját nevemen mindkettő.

A probléma az, hogy sehol nem jelenik meg semmi amit kiteszek/megosztok, van legalább 200 hirdetésem és egyik sem látható mások számára. Ezt onnan tudom, hogy a párom profiljából megnéztük és egyszerűen mintha nem is lenne. A sajátomon szintúgy nem jelennek meg a bejegyzéseim csak pár ismerősömnek. Van mondjuk 600 és abból 150-nek maximum.

Létrehoztam egy másik hirdetői profilt.

Abban a reményben, hogy még ha újra fel is kell tennem azt a 150-200 hirdetést, legalább újra menni fog az üzletem és újra meg fog jelenni minden egy teljesen új profilból.

Hát ez nem így lett. Ez sem oldta meg a problémámat. Egy zsír új Facebook profil és ugyan úgy nem jelenik meg sem a bejegyzésem, sem a hirdetéseim mások számára, sőt a hirdetéseim nem is láthatóak, csak nekem. És amikor átmegyek a hírfolyamomra és ott az “ismerősök”re akkor azt írja, hogy ez a funkció jelenleg nem működik, már legalább fél éve, hiába van rajta 1-2 ismerősöm (akiknek szinten nem jelenik meg a bejegyzésem és semmim)

Ez mitől lehet szerintetek? Van még egyáltalán esély arra, hogy ennyi idő után valaha is megoldódik ez? 😕

Az első gyanúm a reklámblokkoló volt, de az törölve lett, majd utána amit felraktam bejegyzés érdekes módon megjelent, utána a többi megint nem.



2023. júl. 24. 11:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!