Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 10 újra telepítés...

Windows 10 újra telepítés után uTorrent file-ok beolvasása hogyan?

Figyelt kérdés

Légyszi segítsetek!Elég sok torrent file-t seedeltem,de sokat fagyott a Windows gondoltam újrarakom.Egy külső winyón vannak a torrentek.Most hogy újra raktam mindent,nem látja az új uTorrent a torrent file-okat.Persze ezt tudtam hogy így lesz.

A beállításoknál megadtam az Új letöltések helyénél a külső winyó meghajtó betűjelét.Valamint a torrentek tárhelyénél is ugyanezt.De nem történik semmi!Fontos lenne seedelnem nagyon.Köszönöm a válaszokat!



2023. júl. 25. 15:53
 1/7 CspCsj ***** válasza:
100%

Mivel a rendszer újratelepítésénél nem mentetted a program beállításait, így neked kell hozzáadni a torrenteket.


Itt egy módszer, hogyan tudja automatikusan egy megadott mappából beolvasni a *.torrent fájlokat:

[link]


Legközelebb ilyen esetben a program beállítási fájlokat tartalmazó mappáját menteném el, és később visszamásolva ugyanott folytatódna minden.

[link]

2023. júl. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A .torrent fájlokat betöltötted ismét a kliensbe, újratelepítés után, vagy csak megadtad az uTorrentnek, hogy "x a letöltési mappa"?


Ha újratelepíted a gépet, ismét bele kell importálnod a .torrent fájlokat is a kliensbe. Ha a letöltési mappád ugyanaz, mint ahol már megtalálhatók a kész fájlok, akkor elvileg automatikusan érzékelni fogja, ellenőrzi a tartalmukat, és utána seedbe is áll a letöltött fájlokkal. Az ellenőrzést mindenképpen végig kell várni, azt nem lehet kihagyni. Érdemes szüneteltetett állapotban hozzáadni a torrenteket, hogy ne kezdje el letölteni őket, és a listából jobb kattintással a kényszerített újraellenőrzést választani. Így, ha valamiért nem találja a fájlokat, nem fogja elkezdeni máshová letölteni, hanem lehetőséged lesz arra, hogy átállítsd a letöltési mappát.


Apró megjegyzés, hogy az uTorrent legújabb verziói reklámokkal és néhány sajnálatos esetben kriptobányász kóddal, zsarolóvírussal is fertőzöttek voltak, érdemes átállni qBittorrentre, ami kinézetileg nagyjából ugyanaz, viszont nyílt forráskódú, megbízhatóbb.

2023. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak megadtam a mappa helyét.Akkor ez nem elég neki?
2023. júl. 25. 16:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Hová kell bemásolnom a régi torrent file-okat?A program files/uTorrent mappába?
2023. júl. 25. 16:54
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb, ha belehúzod a torrent fájlokat a kliensbe.
2023. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A .torrent fájlt ismét megnyitod a klienssel, viszont a letöltést be állítod, hogy oda töltse le, ahol már megvan. Egy ellenőrzés után "látni fogja" , hogy már megvannak a fájlok, és seedelni kezdi.


Megj.: uTorrentet én sem javaslom, +1 a Qbit-nek.

Ja, és igen, azzal is működik a dolog, tehát ha a megfelelő elérési utat adod meg neki, nem kell újra elölről letölteni a torrent tartalmát.

2023. júl. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mar kestem valaszommal, de en ugy csinalnam, hogy letoltenem a qbittorentet, majd belepnek az nCore oldalra,ott a seedelendokre egyenkent katt, azaz ujraletoltenem a torrenteket es azok a qBittorrentben ujra beallnanak seedbe es kesz
2023. aug. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!