Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség a két szolgálta...

Mi a különbség a két szolgáltató internete között?

Figyelt kérdés

Pontosan a telekomról és a digiről lenne szó.


A telekomnál 1000/1000 a diginél pedig 1000/300.


Mi a különbség a kettő közt?


Köszi



2023. júl. 26. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:

A feltöltési sebesség. Míg a Telekom 1000 mbps feltöltést biztosít, addig a digi csak 300 mbps-t. Hétköznapi felhasználásra bőven elég mindkettő!

Azt vedd, amelyiket olcsóbban tudod megszerezni.

Vagy ha nem hétköznapi használatra kell az internet, mert mondjuk többszáz gigákat töltesz fel valahová, vagy 4K-ban streamelsz, és hasonló finomságok, akkor az 1000/1000-es nettel hatékonyabban tudsz majd dolgozni a feltöltés gyorsasága miatt. De ha csak tiktok liveokat, insta liveokat csinálsz, és csak alkalomadtán töltesz fel dolgokat valahová, akkor a 300 mbps feltöltés bőven elég neked. De mondom, itt az árat nézd!

2023. júl. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, nagyon töltögetek fel. Csak amikor kalózkodom és seedelnem kell, de az meg mindegy, mert az időt nézem.


Digi lesz, köszi!

2023. júl. 26. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:

A 300 mbps feltöltéssel is szép eredményeket lehet elérni a kalózöbölben :)

Én a feltöltést nem teljesen így értettem. Hanem mondjuk fejlesztőként komolyabb programokat, vagy valamilyen projekthez több száz gigát mondjuk google drivera, vagy máshová. Torrentnek is elég a 300 mbps.

2023. júl. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen, azért írtam hogy csak kalózkodom néha napján. Köszi mégegyszer!
2023. júl. 26. 22:35
 5/8 frici0125 válasza:
A digit nem javaslom.
2023. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért nem? Nálunk az van, tökéletesen működik.
2023. júl. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 frici0125 válasza:

Csak amikor kalózkodom és seedelnem kell, de az meg mindegy, mert az időt nézem.


A diginél folyamatosan passziv lesz,igy nehézkes lesz a kalózkodás és a seedelés.


Én váltottam,ez a probléma megoldódott.

2023. júl. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mit jelent az, hogy passzív lesz?
2023. júl. 28. 11:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!