Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Beléptem egy fórumszerű...

Beléptem egy fórumszerű oldalon a fiókomba és amikor ki akartam lépni, akkor vettem észre, hogy nincs a kilépő ikon. Lehet, hogy nem jól töltődött be az oldal. Már frissítettem, de még mindig nincs meg az az ikon. Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Úgy szoktam kilépni, hogy rendesen kilépek, nemcsak bezárom az oldalt - és most is szeretnék kilépni. Mit lehet tenni?

2023. aug. 2. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Töröld ki az oldalhoz tartozó sütiket.
2023. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt hogy kell...?!
2023. aug. 2. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem írtad, hogy milyen eszköz, milyen böngésző, így nem lehet pontos választ adni. Ha számítógépről van szól, akkor a címsor bal oldalán lévő gombok valamelyikével lehet törölni a sütiket, vagy a menüben, beállításokban.
2023. aug. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okostelefonon.
2023. aug. 3. 00:37
 5/5 anonim ***** válasza:
És azon belül milyen böngésző? Pl. Firefox esetében URL melletti lakatra nyomva jön fel menü, alul "Sütik és oldaladatok törlése"
2023. aug. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!