Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott valaki instán,...

Letiltott valaki instán, ezért új email címmel csináltam egy új fiókat. De ezzel sem tudok rákeresni, tehát olyan, mintha ennél az újnál is le lennék tiltva. Ez hogy lehet? Van erre valami megoldás?

Figyelt kérdés
2023. aug. 8. 18:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Ne zaklasd
2023. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%

"mintha ennél az újnál is le lennék tiltva. "


Mert automatikusan tiltásra került ez is kisfiam.

2023. aug. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:
87%

Másokat zaklatni beteges dolog.

Önérzet?

Jellem?

Gerinc?

Hol?

2023. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
Én is így jártam. Csak 1 megoldás vált be. Másik telefonról csináltam uj fiókot.
2023. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért tiltott le? Mi történt?
2023. aug. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
89%

Ha valaki letilt annak oka van!

És az, hogy a tiltás ellenére is próbálsz kapcsolatba lépni vele az zaklatás!

Én így gondolom, és nem az első 3 válaszoló vagyok.

2023. aug. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem ide tartozik
2023. aug. 8. 18:26
 8/29 anonim ***** válasza:
93%

Ha egyszer letiltott, bármennyi fiókot csinálsz, akkor is tiltva leszel, ugyanis Instagramon beállítható, hogy ha tiltasz valakit, akkor automatikusan tiltsa azokat a fiókokat is, amiket az adott felhasználó hozott létre.


Márpedig az algoritmus tisztában van vele, hogy te ugyanaz a személy vagy (helyadatok, bejelentkezések más alkalmazásokba, stb), tehát ahhoz hogy ismét lásd, egy új sim kártya kell, amin sehova nem jelentkezel be, csak az Instára. Ha egyszer belépsz egy gmail fiókba a rendes adataiddal, már cseszheted, mert tudni fogja az Instagram hogy ki a felhasználó, hiába másik e-maillel regisztrálsz.

2023. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

Akkor ez a válasz. Karma. Automatikusan tilt minden email címedet.

Megoldás, hogy átgondolod a dolgot, és ha meg lehet beszélni, akkor megpróbálod más platformon elérni.

2023. aug. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Szervizmérnök úr ***** válasza:
67%

"Gondolom mind a három kommentet ugyanaz az idióta írta."


Helyben vagyunk. Nagyon szépen leigazoltad magad. Iskolapélda. Aki komolyan beveszi a fejébe, hogy az első három komment egy tőről fakad, ott már vannak gondok...


Van egy ilyen paranoid mentalitás, amikor egy fórumozónak többen ellentmondanak, ő véletlenül sem arra gondol, hogy talán benne lehet a hiba. Vagyis ő megy szembe az autópályán.


Nem. Simán kijelenti, hogy azok mind ugyanaz az ember.


Normális? Számomra inkább elképesztő, hogy ez már szinte népbetegség, annyira gyakran lehet találkozni a különböző fórumokon ilyen emberekkel. Ezek közöttünk mászkálnak, nem hiszed el...


Tudok jobbat, megint az én beírásom kell törölni, mert igazam van. Felháborító!

2023. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!