Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Redditen a moderátor látja az...

Redditen a moderátor látja az adataim?

Figyelt kérdés
Ha benne vagyok egy subban és van moderátor ő láthatja pl a email címem?
2023. szept. 8. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis a sub nyitója vagy nem tudom megfogalmazni kire gondolok, de valaki aki pl ki tud tiltani a csoportból?
2023. szept. 8. 22:19
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak az oldal üzemeltetői (adminok) látják, a sub moderátorok nem, ahogy más felhasználók sem. A felhasználóneved és a tevékenységi előzményed publikus, ezen kívül bármi amit önként beírsz a profiladatokban bemutatkozásként, vagy a posztokban/kommentekben leírsz (nem ajánlott, sőt:). Mivel a doxolás alapból tilos, személyes adatot tartalmazó bejegyzést elvileg mindig törölnek, úgyhogy még szándékosan sem nagyon maradna kint rólad ilyesmi.
2023. szept. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hogy lehet hogy valaki tudja akkor a teljes nevem? Soha nem írtam sehova magamról semmit nyíltan kikövetkeztethetőt, erre ma valaki egy válaszban megszólított a teljes nevemen, (családi név+keresztnév)

Egyetlen ismerősöm se redditezik, és én se mondtam soha senkinek, hogy én szoktam, a telefonom sosem adom senkinek oda és jelszóval van védve a telefonom. Akkor ez hogy lehetséges?

2023. szept. 8. 23:34
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
igen és a lakcímedet is.....
2023. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!