Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom a Facebook jelszavam...

Nem tudom a Facebook jelszavam, és már nincs meg az a telefonszám amire kérhetném a kódot?

Figyelt kérdés

Telefonszámmal regisztráltam a fiókot nem e-mail-el.

Ilyenkor mit lehet tenni?



2023. szept. 11. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Új fiókot regisztrálsz, vagy a jobb megoldás, hogy hagyod az egészet.
2023. szept. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom a kollégám Facebook jelszavát, és már nincs hozzáférésem a telefonjához se amire kérhetném a kódot? 🤣😆😂
2023. szept. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 te meg miről beszélsz? sok volt a reggeli kávé? Ha nem tudsz rendes válasz adni, akkor inkább ne pazarold a szaros idődet azzal, hogy ide okádsz mindenféle random szarságot.
2023. szept. 11. 11:42
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Van aki átlát a szitán 🙄
2023. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akkor rossz a szeme, ugyanis nekem nincsenek kollégáim.
2023. szept. 11. 11:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok akkor te még hülyébb vagy,szerinted aki nem dolgozik az csak munkanélküli lehet? Nézz már szét ezen az oldalon légszíves és mond már meg nekem, hogy mennyi kérdés van még ezen kívül ami hasonló, vagy pont ezzel kapcsolatos mint ez. Ha a többi kérdésnél találtam volna érdemleges választ valószínű, hogy nem írtam volna ki a kérdést. Itt nem az a lényeg hogy lefikázz vagy lehülyézz másokat úgy hogy nem is ismersz senkit, hanem hogy próbálsz segíteni az embereknek.
2023. szept. 12. 09:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj, keresd közmunkát.
2023. szept. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amúgy meg sehogy.

Új fiókot regisztrálj.

úgy regisztrálj, hogy email és telefonszám is legyen.

2023. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!