Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A TikTok nagyobb sávszélessége...

A TikTok nagyobb sávszélességet kíván, mint pl a YouTube?

Figyelt kérdés

iPhone 14, Vodafone mobilnet. A Youtube hasít, mint bálnafasz az iszapot, a Tiktok, meg akadozik, mint a közellátás. A hálózat instabil - mondja a tiktok, miközben minden más megy, mint állat. Mi lehet az oka?

(Jelzem, nem egyszerre vannak megnyitva, mielőtt valaki azt gondolná, hogy elszipkázzák egymás elől.)



2023. szept. 13. 07:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem akad személyesen. Majd megjavul neked is.
2023. szept. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
59%

#9 "Hozzáteszem, hogy szerinted Amerika nem kémkedik?"

Az amerikai törvény nem teszi lehetővé, hogy a kormány korlátlanul bármiféle ok nélkül hozzáférést kapjon bármilyen személyes adathoz. Kérelem esetén sem kötelesek az adatokat kiszolgáltatni.


"A huaweit betiltották, mert terjedt. Érdekes a Xiaomit nem!"

A Huaweit és a ZTE-t a hálózati eszközeik miatt tiltották ki, mert fennállt a veszélye, hogy a kínai kormány kémkedésre tudta volna használni őket. Semmi köze nincs a telefonokhoz, ezt azonnal felejtsd el.


"Mert a Xiaomi tudta bizonyítani az adatvédelmet. A Xiaomi és a Huawei ugyanannyira tudja bizonyítani. Szimplán a Xiaominak nincs akkora piaca hogy bajt okozzon."

Nem, se Xiaomi, se Huawei telefonokat nem kapsz normál boltban amerikában (a tiltás előtt sem). Felejtsd el, hogy a telefonok miatt tiltották ki, mert nem.


"Érdekes nem? Hogy a Microsoft Megakarta venni a Tiktokot.., de elutasították az ajánlatot és egyből betiltják adatvédelmi okokból."

A ShiTok kitiltását 2019-ben vetették fel, jóval a felvásárlás ötlete előtt. A Microsoft 2020-ban akartam megvenni.

2023. szept. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%

Persze 12es kedves vakon higyj el mindent. Szép és jó, hogy te még hiszel az esti mesékben.


Amerikai és Kína kereskedelmi háborúban áll. Ott ütik egymást ahol tudják.


De tudod mit igazad van.

2023. szept. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

#13 "Persze 12es kedves vakon higyj el mindent"

Ezek puszta tények, persze lehet összeesküvés elméleteket írni köréjük, de azok csak elméletek nem tények.

2023. szept. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Most erre mit mondjak kis okos?


Te tipikusan az az ember vagy aki sír mindenért de kiszolgálja a rendszert és még védi is 🤣


A szemetek előtt történnek egyértelmű dolgok és ti csukott szemmel jártok. Aztán mindenkit aki lát elkezdtek elhordani mindennek, meghogy összeesküvés elméletek


Nem a lapos földről volt szó vagy hogy ufók vannak az 51-es körzetben, ha nem nyilvánvaló dolgokról. De ilyenkor mindig nyugtat, hogy majd 50 év múlva a történelmem tankönyvbe szóról szóra lesz amit leírtam és mondják majd a gyerekeknek hogy a propaganda gépezet hogy mosta az agyát az embereknek mint te.


Hajrá USA! Te önzetlen ország ahol senkit se érdekel a pénz a vagyon kizárólag az emberek élete. Ezért adnak durvább és durvább fegyvereket Ukrajnának. Ezért szítanak háborút Izrael, Irán ellen a közel keleten. Ezért nincs ingyenes egészségügyük és hagyják meghalni az embereket. Ők csak mindent értünk tesznek és én vak voltam. Minden legitimizált gyilkosságuk , ember ellenes tettük szimplán azért ússzák mert te aki az ők által generált (bocsánat a kifejezésért) sza*ban tengődsz még megis köszönöd!


Irigyellek hogy ilyen szép álomvilágban élsz! Bárcsak igazad lenne

2023. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

#15 "Te tipikusan az az ember vagy aki sír mindenért de kiszolgálja a rendszert és még védi is"

Hát nem


"A szemetek előtt történnek egyértelmű dolgok és ti csukott szemmel jártok. Aztán mindenkit aki lát elkezdtek elhordani mindennek, meghogy összeesküvés elméletek"

Valamivel alá is kéne támasztani, de eddig egyszer sem sikerült ;)



"Nem a lapos földről volt szó vagy hogy ufók vannak az 51-es körzetben, ha nem nyilvánvaló dolgokról."

Ha annyira igaz lenne, akkor nem kéne győzködnetek embereket az összeesküvés elméletekkel :D


"Ezért adnak durvább és durvább fegyvereket Ukrajnának."

Véletlen sem azért, hogy Ukrajna meg tudja védeni magát.


"Ezért nincs ingyenes egészségügyük és hagyják meghalni az embereket."

Teljesen más miatt nincs.


"Irigyellek hogy ilyen szép álomvilágban élsz! Bárcsak igazad lenne"

Én irigyellek, hogy ennyi időd van összeesküvés elméleteket gyártani xD

2023. szept. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

Felüdülés veled vitatkozni, köszönöm, de nem célom meggyőzni.


Ha összeállítanék egy történelmi tényekből pontos tanulmány és kutatómunka alapján egy prezentációt amibe csodával határos módon az érintett személyek 10 perces őszinte vallomást tennének nekem se hinnéd el, valljuk be.


Különbség a diktatúra és a demokrácia között a szofisztikáció.

Egy diktatúra erőszakkal hallgattatja el a rendszeri elleni dolgokat.


Jah várj? Magyarország is... és ahogy a legtöbb ország is.

[link]

[link]


Úgy ahogy a tanárok és a diákok is tüntetnek a státusz törvény ellen, a demokrácia legerősebb fegyvere a nyugalom. Julius Ceaser-t megölték, Augusztust szerették. A kettő majdnem ugyanaz. Elvi kérdésekben tértek el.


Franciaország és más országokban a tüntetőkkel keményen lépnek fel, ez szítja a lázongásokat. A Fidesz pontosan tudja, hogy a legjobb amit tehet az az erőszakmentesség, mert megunják a tüntetők és hazamennek...

(Aztán persze lehet legitimizálni egy egy könnygázt azzal, hogy "Egyetlen másik országban se lehet mégcsak megérinteni sem a kormányfő házának falát."- valamelyik videós riportban mondta ezt talán Kósa Lajos)


Ukrajna védelméért kapja a fegyvereket, igen!

Molotv-Ribbentrop paktum ismerős? Lengyelországot felosztják egymást között?

Ugyanez történik Ukrajnában is. Már fogadnak mindkét félre egyszerre és készülnek a profitra.


2020ban azzal kezdték, hogy

[link]

Iráni tábornokat öltek, meg miután az amerikai kongresszus megszavazta, hogy "terrorista". Ezek a mesék, amiket te elhiszel.

Egy diktatúrának nem kell megmagyarázni mit mért tesz. A demokráciában meg ugyanígy cselekszenek csak kitalálnak valami hihető történetet, mert hát azért valahogy tálalni kell.


És ebben az a szép, hogy az emberek összezavarodnak és végül elhiszik, kételkednek ,mint te is.


Tudod egyik héten birkapásztor, másik héten Afgán vallási fanatikus vezető.


[link]


AK47 rohangáló birkapásztorok átveszik a hatalmat egy fejvesztve menekülő országban, amit előtte évtizedekig fegyverzett az USA? Csak nem a nyersanyagokért?


És mindezt a Covid alatt, mert senki nem figyel?


Barátom őszintén te egy troll vagy most és jól szórakozol rajtam :) Szép napot!

2023. szept. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Ezt csak plusszban mellékelem:


[link]


[link]

2023. szept. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
0%
Nekem legalább nincs három fiókom, hogy a másikat pontozzam le
2023. szept. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
59%
#20 Nekem se 🤷‍♂️
2023. szept. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!