Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A yettel mobil net ma valahogy...

A yettel mobil net ma valahogy szar nálam, más is ezt tapasztalja?

Figyelt kérdés
Budapesten ma a yetel mobil net qwa lassú. Vajon i a retek van?

#Yettel mobilnet
2023. szept. 13. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Tegyél panaszt a Lölőnek, ha már fizetsz neki egy valag pénzt. :))
2023. szept. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A qwa anyját a Lölönek
2023. szept. 13. 13:25
 3/4 anonim válasza:
Fél éve szar a netem a yettelnél, nem csak nekem, ismerősöknek is, felhívtam őket már adtam be panaszt is 2szer, nem fognak vele mit csinálni, azt mondták cseréljek készüléket azzal lesz valami, iphone 8ról 13ra váltottam, zsír új telefonnal és simkártyával is ezt csinálja, jelenleg a netem olyan hogy vagy lassú vagy nincs is. Olyan hogy jó és stabil olyan nincs már hónapok óta. Szolgáltatóváltá - ezt tudom ajánlani. Én most fogok telekomra, vodafont senkinek se javaslom.
2023. okt. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Vodafone trágya, a két konkurenciához képest igazából, de jó csomagjaik vannak.

A Yettel/Telekomnak van a legnagyobb lefedettsége itthon, de - személyes tapasztalatom alapján - óriási a szintkülönbség a két szolgáltató között a Telekom javára…

2023. okt. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!