Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen vírust használ a Wikiwand?

Milyen vírust használ a Wikiwand?

Figyelt kérdés

[link]


A Chrome ennek a lapnak mindig azt a változatát tölti be, amikor még csak 3 VIP adás volt, s az Ördög Nóra után zárójelbe oda volt írva, hogy elhalasztották. Milyen vírus menti le a gépemre a lap régi változatát?



2023. szept. 24. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Töröld az oldal sütijeit, nézd meg inkognitó módban is. Semmi értelme erre vírust írni.
2023. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
S hol tudom a wikiwand sütijeit törölni a böngészőből?
2023. szept. 24. 15:47
 3/14 anonim ***** válasza:
Címsor legelején a link előtti ikonoknál lehet egy panelt lenyitni, és ott lesz a sütik és oldaladatok törlése. Ha itt nem találod, akkor a böngésző beállításaiban a sütik törlésénél, ahol külön rá lehet keresni hogy melyik oldalét törölje.
2023. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam, de még mindig betölti a lap régi változatát.
2023. szept. 24. 15:55
 5/14 A kérdező kommentje:
Töröltem már a Cookie-kat, az előzményeket, de a Chrome még mindig betölti a lap régi változatát. Miféle vírus menti el a gépemre a lap régi változatát?
2023. szept. 24. 16:41
 6/14 A kérdező kommentje:

Mutatok egy lapot:

[link]


Sehogy se tudom beállítani, hogy a lapnak a mostani változatát töltse be a Chrome. Biztos, hogy valami vírust használ a wikiwand.

2023. szept. 26. 20:37
 7/14 anonim ***** válasza:

hagyd már ezt a vírus témát.. semmi köze a vírusokhoz.

egyébként pedig nem a cookie-kat és előzményehet kell törölni, hanem a gyorsítótárat.

próbálj meg ctrl-f5-öt nyomni.


Ha ez sem segít, akkor honnan nézed az oldalt? sima otthoni internetről?

Vagy esetleg valami más hálózatról, ahol proxy van. Ugyanarra a hálózatra fel tudsz csatlakozni másik eszközzel? Ha igen, azon jól működik?

2023. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Válasz: otthoni internetről. Az nem mindegy, hogy milyen IP-ről nyitom meg a Wikiwandot.
2023. szept. 27. 20:10
 9/14 A kérdező kommentje:

[link]


Valami titkos helyen a számítógépem a lapnak azt a változatát tárolja, amikor még a Köllő Babettnek és a Majkának nem voltak versenyzői. Ha meg inkognitoban töltöm be, akkor meg azt a változatot hozza be, amikor még csak a Tóth Gabinak voltak versenyzői.


Itt meg lehet nézni a hibát:

[link]

[link]


Nem tudom, hogy a lapoknak a régi változatát hol tárolja a gépem.

2023. okt. 2. 16:45
 10/14 anonim ***** válasza:
próbáltál ctrl-f5-öt nyomni?
2023. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!