Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan működik ez az ingatlan....

Hogyan működik ez az ingatlan.com? Nagyon nem értem!

Figyelt kérdés

Feladtam egy albérlethirdetést tegnap. Nézem ma a statisztikát, és azt írja 1 megtekintés, de közben 25-en telefonáltak már. Ez hogy van?


A másik, hogy saját magamra rákeresek utca alapján, és az enyémet nem is adja ki a keresője.



2023. okt. 3. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
24%

A google-ben több oldal több találata van, több, mint ahányszor pislantasz, köhögsz, levegőt veszel, hugyozol, szarsz, eszel és lépsz egy nap. A tegnap feladott hírdetésed hótziher hogy ma nem fogja felhozni a google, lehet még holnap se.


[link]


De ez az egész nem is az ingatlan.com dolga, hanem a google indexeléséhez tartozik...


A statisztika megint más, lehet csak 1 ember nézte meg, az elküldte egy ismerősének, aki tovább küldte X-nek, és stb és stb.. sőt, ha máshova is feltetted akkor meg egyértelmű mizu.

2023. okt. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1-es, mi köze van a Google-nek az Ingatlan.com-hoz?
2023. okt. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a google-ról beszélek, hanem az ingataln.com keresőjébe írom be, és ott nem találom! De ezt írtam is. Ahogy a statisztika is onnan származik.
2023. okt. 3. 12:30
 4/4 A kérdező kommentje:

"A statisztika megint más, lehet csak 1 ember nézte meg, az elküldte egy ismerősének, aki tovább küldte X-nek, és stb és stb.. sőt, ha máshova is feltetted akkor meg egyértelmű mizu."


Nem tettem fel máshová. És nem hiszem hogy valaki továbbküldi, hogy já nezd meg ez a kva jó albérletet kép nélkül meg minden, küldöm hozzá a telefonszámot is, amit kimásoltam neked. Merthogy a telefonszámot csak akkor látja valaki, ha rákattint!!

2023. okt. 3. 12:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!