Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Másnak is tűntek el filmek a...

Másnak is tűntek el filmek a SkyShowtime Saját listám-ból?

Figyelt kérdés

Nem olyanról beszélek, hogy lekerült a platformról, mert rákeresve ott vannak és újra hozzá tudom adni a listámhoz.


DE, HOGY A BŰBÁNATBAN KERÜLTEK KI ONNAN???


Ráadásul olyan filmek, amiket még a regisztráció után elsőként raktam be a listába és rendeztem sorba azokat, és így legalul voltak.

Ugye a Netflix-el ellentétben itt lehet rendezkedni valamennyire, ott meg folyamatosan keveri a saját listát valamilyen számomra ismeretlen alapon.


Szóval most át kellene néznem a teljes film és sorozat listát, hátha újra megtalálom, ha egyáltalán még emlékszem rájuk, és ráadásul a "szépen" elrendezett listát is teljesen szétba...rmolta.


Más is találkozott ezzel?

Mi okozhatta?



2023. okt. 7. 16:31
 1/5 A kérdező kommentje:

Már vagy a 25. filmnél tartok amit újra fel kell venni a listába.


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2023. okt. 7. 16:39
 2/5 A kérdező kommentje:

Ahogy adogatom hozzá a filmeket újra, úgy tűnnek el alulról a már hozzáadottak!


Létezik, hogy összesen 193 elemet tartalmazhat a saját lista?


Hozzáadok egyet és az utolsó ugrik is.


A net sehol nem ír, vagy én nem találok ilyen infót a skyról.

De még ehhez hasonló kérdést sem.



(Ha valaki abba kötne bele, hogy miért pakolnám úgy tele, annak az a válaszom, hogy próbálja ki a sky ajánlóját, ami egy kalap sz...!

A kereső sem ér sokat, mert valamire vagy csak az angol címére valamire csak a magyarra, és valamire csak a kettő fura keverékére lehet keresni. Még egy adott film alatt sem a releváns találatokat dobja ki. Ezért ha felbukkan valami, azt dobom is a listába. És pont ma bukkantam egy jó adag olyanra, ami érdekelne később és a fősodorban még véletlenül sem bukkant fel eddig.)

2023. okt. 7. 17:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem torrentről egy sem tűnt el. 😬
2023. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Ncore

Diablo

Bithumen

Torrent oldalak érik meg ingyen vannak és nem törölnek.

Nekem sem tetszik a SkyShowtime kínálata mert elég kevés a tartalom rajta, alig vannak rajta horror filmek is.


Ha még is fizetnél akkor inkább ezeket szabad csak használni:

Netflix

HBO MAX

Disney+

Ha te is horror kedvelő vagy akkor még ez:

Scream


Ilyen gáz szolgáltatást még nem láttam mit a SkyShowtime.

Nem tudom az Amazon Prime Videon mennyi tartalmak vannak rajta, de azt olvastam róla hogy 890 Ft-ért nem minden tartalmat nézhetünk meg, pluszba még fizetnünk kell hogy elérjük az új tartalmakat is, ami szerintem gáz.

2023. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy én leszek a szemét, de elolvastátok egyáltalán a kérdést?


Amiket írtok, azoknak semmi, de az égadtaegyvilágon semmi köze a kérdésemhez.

2023. okt. 8. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!