Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vélemények ezzel kapcsolatban...

Vélemények ezzel kapcsolatban hogyha olyan eszközt csinálnána valaki hogy lelehessen videózni az álmokat és SD kártyára tenni a videót és kikerülne ezaz eszköz a boltokba? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretném!nagyon jó lenne minden álmom egy ilyen eszköz!

21L.



2023. okt. 11. 00:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Az amúgy tök fasza lenne, de sajnos nem nagy esély van rá, mert gyakorlatilag az álmokat csak mi haluzzuk be magunknak alvás közben, és csak az agyunk szüleményei. Bár ki tudja, lehet, hogy egyszer lesz egy ilyen!
2023. okt. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

De akkor már ne sd kártyára rögzítsen, hanem a felhőbe. Lenne álom store, a standard 10 GB-os, aztán lehetne venni prémiumot, ami 500 GB, és az ultra csomag, ahol korlátlan tárhelyed van az álmok tárolására.

Meg persze az álomfelvevő készüléket is tölteni kell, de arra jó lesz majd a telefontöltő is gondolom, mivel törvény szabályozza, hogy az új cuccoknak mindennek USB C-s nek kell lennie. És mi van a szoftverfrissítésekkel? Ha mondjuk frissít a dream recorder, és akkor álmodod meg a lottónyerőszámokat? Vajon milyen gyors lesz a belső tárhelye? Támogatja-e majd a chromecastot, hogy az okostévére ki tudd vetíteni az álmaid? És a vezeték nélküli töltést? Mekkora felbontásban fogja rögzíteni az álmokat? Mert csak ha FHD, mint a Xiaomiknál, az szar, mert a legjobb az álmokat a lehető legjobb minőségben visszanézni! És vajon hangot is fog venni?

2023. okt. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engem évek óta mindennél jobban lekötnek az álmok, és azok témája/témái... Ha egy ilyen termék a boltok polcaira kerülne, ha milliók áráért is, de vásárolnék...
2023. okt. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy valaha lesz ilyen eszköz, az álmok nem videók, inkább érzések, gondolatok, félelmek, örömök, stb. Talán még te magad sem tudnád értelmezni, mit látsz a képen. Olyan kísérletekről hallottam csak, hogy te magad újra át tudd élni az álmot, miután "felvették", de nem tudom, hol tart, lehet, hogy sehol.
2023. okt. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Pedig álom közben is aktívak az agynak az érzékelésért felelős területei. Ha ennek a működését sikerülne "dekódolni", már "csak" egy jó vevőegység kellene, ami pontosan felfogja az agy elektromos aktivitását, és kész is lenne az álomrögzítő gép. Viszont pont ez a dekódolás az, ami egyelőre kivitelezhetetlennek tűnik. De ki tudja, lehet, hogy egyszer valamikor ez is sikerül. Én kíváncsi lennék rá, bár gyanítom, az ára távol lenne a sokunk számára vállalható tartománytól.
2023. okt. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#2: vagy lehetne az üzleti modell, hogy az ingyenes rögzítő használatánál az álmodba néha bekerül egy reklám is, pl. amíg nem fizetsz elő, minden éjjel az Alza manó követ és énekel a füledbe:)
2023. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6:

😨

2023. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszok,De köszi:)
2023. okt. 12. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!