Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen illesztőprogramot...

Milyen illesztőprogramot használjak?

Figyelt kérdés

Van egy Acer Aspire 5 laptopom és sehogy nem tudok vele felcsatlakozni az internetre. Sőt fel sem dobja a lehetőséget, hogy csatlakozni tudjak a wifihez. Az ethernet kábelen kívül semmi más nem jelenik meg. Egyik ismerősöm azt mondta, hogy kell bele wifi kártya (azt sem tudom mi az még sose hallottam róla) és telepítsek rá megfelelő illesztőprogramot. Ezelőtt én még nem csináltam ilyet és nem szeretném elcseszni a gépem. Ha tudna valaki segíteni, nagyon hálás lennék.


Köszönöm :)



2023. okt. 11. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A win letölti önállóan a wifi drivert a netről, ha bedugod az ethernet kábelt..
2023. okt. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ide beírod a sorozatszámot, akkor elvileg le tudod tölteni a wifi drivert, amit át tudsz rakni a laptopra és tudod telepíteni.

2023. okt. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan melyik típus? Mert lehet, hogy van benne már wifi-kártya.

Ezt egyébként leellenőrizheted valamilyen hardverdetektáló programmal is - például:

- Aida64: [link]

- HWiNFO: [link]

ha nem lenne a gépben wifi-kártya és nem akarod nagyon bolygatni, vehetsz USB-s Wifi sticket - például:

[link]

2023. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! A probléma megoldódott.
2023. okt. 11. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy?
2023. okt. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 Az első válaszoló segítsége alapján sikerült.
2023. okt. 11. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!