Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudom megnézni a...

Miért nem tudom megnézni a megosztott képeket messengeren?

Figyelt kérdés
Ugye 2020-ban volt egy ilyen frissites amikor a media fajlokat nem lehetett megnyitni, mert kiszedtek a lehetosegek kozul, nekem azota se lehet, pedig azota csereltem mar 3x is telefont, most van egy ip11-em, az elejen meg tudtam nezni, de aztan megint eltunt az a lehetoseg, es most gondoltam visszakeresek par kepet, anyum telojatol belepve, de ott sincs. Annyira idegesit, hogy gondoltam kiirom, hogy ez miert van? Mert masnak ugyan ugy jo, de nekem nem, telefontol fuggetlenul

2023. okt. 25. 09:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui: javitom, mivel most ugye ip11-em van, igy maga a lehetoseg ott van, hogy mediatartalom es fajlok megnyitasa, de hiaba van tele a chat kepekkel azt irja ki, hogy nincs fajl
2023. okt. 25. 09:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen a messenger... Szar.
2023. okt. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!