Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valami megoldás erre a youtube...

Valami megoldás erre a youtube reklamos dologra van ublock orogin se jo már (pc) valami megoldás?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Itt:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__1..

a #3-as hozzászólásban felsoroltam megoldási lehetőségeket.


Nálam Firefox + uBlock Origin is működik.

2023. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Ott a kérdésedben a kulcsszavak között a titok nyitja: Chrome....
2023. nov. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen, Prémium.
2023. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak Chrome-ot kell lecserélnie és uBlock tökéletesen megoldja.
2023. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Nekem már megjelent a számláló, hogy hány lehetőségem van még kinyomni a szart mielőtt blokkolnak, végig ff + ublock origin volt pedig, innentől vagy két hétig fiókon kívül néztem mindent és most véletlenül rámentem egyre blokkolóval a fiókomra és eltűnt a zaklatás. De van egy lehetőség kikapcsolt blokkolónál reklámmentesen megnézni videót, ha az 'embed'-re kattintasz mikor elindul a videó.

Egyébként ha nem működik a blokkolás akkor marad a privát ablak mód és a freetube, ezek fiókon kívüli lehetőségek és így nem zaklat a yt, csak a fiókban csinálja.

2023. nov. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
igen Köszönöm a Firefox jónak bizonyult
2023. nov. 4. 09:31
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Tor böngészővel nincs reklám, bár voltak időszakok amikor egyáltalán nem jött be rajta a youtube.
2023. nov. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókhoz még annyi, hogy néha frissíteni kell a filtereket, meg cache-t üríteni kell, mert YouTube is változtatgat a kódján.


Én amúgy a Brave browsert is kipróbáltam, eddig az is elég jó, néha ott is meg kell várni, hogy a browsert frissítsék.


Ha valamiért mégis kiblockol, akkor meg sütik/gyorsítótár ürítése megoldja, annyi kellemetlenséggel, hogy ahol be voltál lépve, onnan mind kidob. Csak a YouTube sütik törlése nem szokta megoldani.

2023. nov. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Thunderfairy ***** válasza:
25%
AdBlock-ot használj és ne uBlock-ot. Nálam bevált régotta.
2023. nov. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 A mai naptól már a Adblock se jó sajnos, nekem legalábbis folyamatosan dobálja a figyelmeztetést (tegnap még nem volt ez). Kell valami új megoldás.
2023. nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!