Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Honnan tudjàk, milyen összeköt...

Honnan tudjàk, milyen összeköttetések alapjàn, hogy mik az àlprofiljaim?

Figyelt kérdés

Az exem megőrült a válàsunk óta, ràgalmaz, mocskol a neten. Ezzel ellehetetlenít részben, durva dolgokat talàl ki.

Feljelentés megtörtént.


Viszont miután ezért teljesen hiteltelen lettem, kénytelen voltam àlprofilokat létrehozni.


A "hívei" viszont lebuktatjàk az àlprofiljaimat illetve bizonyos csoportok is làtjàk, mi alapján így kizárjàk az összes profilom valahogy.

Ez egy hónapja megy.

Kénytelen voltam venni egy új telefont és egy "szűz" profilt csinálni ott látom miket csinál, posztol.

Csak az új profilról tudtam jelenteni is a facebooknak. Természetesen azokat törölték amit jelentettem, de nyilván nem felejtik el akik elhiszik az aljassàgait amit kitalàl, ír rólam. Ezek súlyos dolgok.


Törölni se szeretném a régi profilom, mert 2011 óta megvan, de az összes àlprofil ahhoz kapcsolódik valahogy.

Gondolom a google fiók/email fiókos regisztràciók àltal is.

Most olvastam, van valami Facebook azonosító amivel meg lehet találni az eredeti profilt is.


Egy IT -s felvilàgosíthatna, hogyan működik ez, mert én csak kikövetkeztettem, de elég aggasztó az egész így.


Bemocskoltak, hiteltelenné tettek.

Az exemnek lehet van olyan kapcsolata aki így keresztbe tudott tenni...



2023. nov. 5. 10:59
 1/10 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem bírni, hogy egy vállalkozásom van, szolgáltatási nyújtok.

Rendőrség nagyon lassan reagál.

2023. nov. 5. 11:00
 2/10 anonim válasza:
100%

"Viszont miután ezért teljesen hiteltelen lettem, kénytelen voltam àlprofilokat létrehozni"

És ezzel sokkal hitelesebb lettél. Nagyon okos.

2023. nov. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagynod kellett volna az egészet a fenébe már az elejétől.

Ki a f***t érdekel, hogy az exem miket mond rólam? Aki ismer, annak teljesen mindegy, hogy ő mit próbál beállítani rólam.

Aki meg nem ismer, azt pont lesz****


Mellesleg "EX-SZEL SOHA NEM TARTUNK KAPCSOLATOT!!!"

2023. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.3.vàlaszoló.

Ezzel nem jutottam sajnos előrébb.

Ami még érdekesebb, az új telefonon se làtja őt az egyik profil a kettő közül.


Ha hagyom a fenébe, úgy tényleg elhízott mindenki mindent. Sajnos a Facebook ilyen.


Már csak azért is kíváncsi lennék, hogy működik ez, mert érthetetlen.

Hogyan csinálja, hogy én egyáltalán ne lássam őt egy új telefonról?

2023. nov. 7. 10:43
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem érthető az új tekefon.

A profil nem telefonhoz kötött.

Le kell tiltani őt is és minden barátnőjét.

Ennyi lett volna.

2023. nov. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem az új telefonról nem látod, hanem tiltott téged.

Neked is ezt kellett volna tenni.

2023. nov. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"az összes àlprofil ahhoz kapcsolódik valahogy. Gondolom a google fiók/email fiókos regisztràciók àltal is."

Ugyanazzal a google-fiókkal, e-mail címmel regisztráltál újra és újra, amivel már korábban is? Hát akkor nyilván van kapcsolat a regek között... De mondjuk ezt hogyhogy hagyta a face?...

2023. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7es. nem ugyan azzal. Hanem azonos telefonom gondolom a regisztrált google fiokhoz automatikusan kapcsolódott minden e mai cìm egy csoportba..legalábbis csak ez lehet a magyarázat
2023. nov. 9. 21:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazzal a telefonszámmal regisztráltál, akkor is megvan a kapcsolat: a telefonszám.
2023. nov. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ugyanazzal a telefonszámmal. Van egy alap google fiókom. Az összes többit amit azon a telefonon csináltam azzal összekapcsolta. 3-4 külön telefonszámmal, vagy mrg se adtam telefonszámot. D
jan. 1. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!