Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail fiókba mem tudok bejelen...

Gmail fiókba mem tudok bejelentkezni, biztonsági kérdést tesz fel, amit soha nem állítottam be.Van megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Problémám az,hogy nem tudok bejelentkezni a gmail fiókomba.Tudom a jelszavam,de amikor megpróbálok bejelentkezni vele számítógépről vagy telefonról, azt írja ki:


„Fiókja biztonságának megőrzése érdekében a Google szeretne meggyőződni arról, hogy valóban Ön próbál bejelentkezni.

Válaszoljon a biztonsági kérdésre

Mi a könyvtári olvasójegyének száma? ", és választ akar a biztonsági kérdésre, amit soha nem állítottam be.


Hogyan válaszolhatok arra a biztonsági kérdésre, amit soha nem állítottam be?



Egyébként csak otthonról vagy telefonról jelentkeztem be régebben amíg működött a fiók.

sajnos nem rendeltem a fiókhoz telefonszámot ,nem kérhetek biztonsági kódot így telefonra.


Megpróbáltam 2-3 alkalommal visszaállítani az e-mail-címemet a Google helyreállítási oldalon keresztül, de 5 perc múlva ezt a hivatalos választ kaptam: "Megnéztük a fiókját, és megerősítettük, hogy még mindig aktív, tehát normálisan be tud majd jelentkezni"


Amennyire tudom most decemberben kezdik el törölni az inaktív fiókokat,ezért még utoljára megpróbálom,hátha tud valaki segíteni benne.


köszönöm a javaslatokat!


Legjobbakat kívánom!


nov. 29. 21:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!