Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik böngészőt használtátok...

Melyik böngészőt használtátok az ezredforduló táján, az Internet Explorert vagy a Netscape Navigator-t?

Figyelt kérdés
Vagy voltak más jó böngészők is akkoriban?

dec. 6. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

2000-ben? Az Internet Explorert. Az Explorer 4 elfogadható volt, az Explorer 5 pedig teljesen korrekt cucc volt a maga korában. Én utáltam a Netscape-et :D


2002-ben jött a MyIE majd Maxthon, a több tabos megoldás akkor futott be igazán ha jól emlékszem.

dec. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha jól emlékszem explorert használtam, bár még gyerek voltam.
dec. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Hehe, az egyetem gépein Netscape futott, de aztán mikor végre már otthon is volt sajátom, azon inkább az IE-t használtam, mert volt benne offline üzemmód, ami a betárcsázós net miatt volt költséghatékony.
dec. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
IE5
dec. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
IE-t, de volt Opera is, fülek csak abban voltak. Cserébe reklámok mentek felül egy időben, de volt fizetős változat is, ha jól emlékszem
dec. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak a 90-es évek közepén használtam a Netscapet. Utána már explorer...
dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Netscape. De valamelyik gépünkön volt még Mosaic is :-)
dec. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Thunderfairy ***** válasza:
Én a netezést emlékeim szerint Firefox alatt kezdtem. Most Linux-on is azt használom.
dec. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8/

Eszerint nagyon fiatal vagy aki az ezredfordulón még nem netezett.

(a firefox csak 2-3 évvel az ezredforduló után jelent meg)

dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Internet Explorer, Netscape Navigator. Csak ez a kettő (Internet Explorer, Netscape Navigator) volt az ezred fordulón! Az Internet Explorer el terjedteb volt és ismerteb volt. A Netscape Navigator csak 1999-ben jelent meg. Ki próbáltam a Netscape Navigator is. Csak azt nem szerettem mert a Netscape Navigator az ezred fordulón csak angol nyelvű változat volt. És ezért nem volt annyira el terjedve. Én az ezred fordulón az Internet Explorer-t használtam. És még utána legalább 17 évig. Összeségében az Internet Explorer-t 1998-tól 2017-ig használtam. És csak 2017-ben tértem át a Google Chrome-ra. És csak 2017 óta vagyok rendszeres Google Chrome használó. 9 - Es válaszírónak! Én 1999 januárjában kezdtem az internetezést. Legalább is a gyakorlatban akkor vagyis 1999 januárjában próbálhattam ki az internetet. És akkor Windows 98-al és Internet Explorer-t használtam. Ma (2023.12.21.) Windows 10-et használok és Google Chrome-t használok. Ja és 1999. januárjában még be tárcsázás internetem volt, most (2023.12.21.) meg gigabites (optikai) internetem van. Szóval igen nagy a különbség. Másrészt 24 év különbség.
dec. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!