Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok tenni,ha a telefonká...

Mit tudok tenni,ha a telefonkábel nem bir el gyorsabb sebességet?

Figyelt kérdés
Lejárt telekomnál a hüségidőm otthoni internethez(VDSL) és szerettem volna áttérni egy nagyobb csomagra, ami sikeresen megtörtént,rá 2 percére megszünt az internet kapcsolatom és bő 2 órát vártam,hátha csak amiatt mert masik csomagra tértem át.Nem ment 2 óra után sem,igy felhivtam a szolgáltatót,egy hölgy vette fel, annyit mondott legyek szives egy kicsit várjak hivja a technikust vagy szakembert. 7 perc várakozás után,annyit mondott,hogy sajnos ezt a sebességet már nem birja el a kábel,mert gondok lennének csak vele,igy arra a csomagra állitjak vissza ami volt.Kérdésem az lenne,hogy ilyenkor a költözésen kivul mit tudnek csinalni,hogy gyorsabb csomagra tudjak áttérni?Esetleg saját pénzből kicseréltetni a vezetéket egy jobbra lehetséges?

dec. 26. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van másik szolgáltató, váltani kell. Ha nincs, meg kell nézni, hogy a közelben van-e másik, vagy a Telekomnak fejlettebb technológiája. Ha van, akkor saját költségen oda tudod vezettetni magadhoz. Hozzánk a UPC 20 évvel ezelőtt másfél milliós ajánlatot adott kb 5 km vezeték kiépítésére légkábellel. Ha földet kell túrni az dob az áron, illetve szorozd fel 20 évnyi inflációval.
dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdemes azt is megérdeklődnöd, hogy tervezik-e üvegszálas hálózat kilpítését arrafelé? És ha igen, akkor mikor.
dec. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te semmit nem tudsz, másik szolgáltatót keresni (ha van)
dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 CspCsj ***** válasza:

A címedre a következő kereső más internet-szolgáltatót is kiad?

[link]


Esetleg korlátlan mobilnet 6ezer körül:

[link]

(rendszerint 40-80 Mbps, de ki kellene próbálni saját telefonnal + SIM kártyákkal, hogy milyen nálad az átlagos sebesség)

dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam VDSL-en 95/25 Mbps sebesség jön. Ez nem elég?
dec. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!