Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem seedel a frissen...

Miért nem seedel a frissen feltöltött fájl? (ncore)

Figyelt kérdés

Feltöltöttem egy fájlt ncore-ra, de nem látszik, mivel nem seedelem. Na de én seedelem, csak ncore nem látja. Staff persze nem segít, csak linkelgeti a wikit, amit már átnyaltam hatszor oda-vissza, de akkor sincs seedelő azon a nyomorult fájlon. uTorrentem van, évek óta ezt használom. Ezelőtt nem töltöttem fel semmit, és biztos isten, hogy nem is fogok többet.

Persze mire végeztem a feltöltéssel, egy napra warningoltak egy komment miatt, lehet hozzá köze? És ha nem seedelem ezt az egyet, akkor kitiltanak? Help, bonyolult nekem ez az egész. Trackerbe bemásoltam a linkjét is amúgy.



dec. 27. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ide ugyan nem töltöttem fel, de úgy volt, hogy a feltöltött torrentett le kellett töltenem, utába lett láthatóvá másik megosztón mások számára is.
dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az uTorrent nem ajánlott.

[link]

dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

kettes köszi, próbáltam, de le se tölti, csatlakozás a peerekhez 0,00%

négyes, igen, le is akarom váltani, de most így a feltöltés közben nem akartam jobban megkavarni

dec. 27. 18:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kezded meg a seedelést, hogy letöltöd a saját torrentedet az oldalról. Benne van a Wiki leírás ötödik lépésében. Olyan nincs, hogy peereket kezd el keresni, mivel te vagy a feltöltő, nálad megvan a tartalom 100%-a. Egyrészt bejelölöd a letöltés hozzáadásánál azt a mappát, ahol már a tartalom megvan, így hash ellenőrzés után egyből seedbe állsz és te leszel az első seeder. Vagy bepipálod hogy hagyja ki a hash ellenőrzést, ezzel egyből seedbe állsz és ismét csak te leszel az első seeder.


Valamelyik lépést kihagyod ezek közül, az lesz a gond. Ezt tételesen leírja és képekkel is bemutatja a Wiki "seedbe állás segítség" cikke. Vagy nem olvastad, vagy nem azt csináltad amit ott írnak, vagy nem csináltál semmit.

dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%
Mivel te vagy a feltöltő, így nem is kell letöltenie, hiszen neked van meg az anyag 100%-ban. Ezek szerint rosszul adtad meg az elérési útvonalat.
dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A torrent kliensben beállított mappában keresi a filet (vagy könyvtárat) a letöltött .torrent file.
dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!